Centralizuotos IT infrastruktūros valdymo sprendimai

Kuriame IT infrastruktūros valdymo sprendimus organizacijoms Lietuvijoe. Daugelį metų dirbdami kaip IT infrastruktūros valdytojai, pastebėjome centralizuotų IT infrastruktūros valdymo sprendimų poreikį. Mūsų sukurtais produktais naudojasi organizacijos, kurios siekia efektyviai, saugiai, centralizuotai valdyti IT procesus ir turtą. Mūsų sukurti sprendimai:

Irpit Asset – IT turto valdymo modulis;
Irpit Monitor- Incidentų stebėjimo ir pranešimų modulis;
Irpit Helpdesk – IT užklausų valdymo modulis.

Sudėtingi dalykai paprastai

Patogiai ir profesionaliai valdykite IT ūkį

IT infrastruktūrai ir procesams valdyti sukūrėme tris patogius įrankius, kurie padės It procesus valdyti profesionaliai, intuityviai. O IT išlaidos taps dar labiau pamatuotos ir argumentuotos.

N

IT ūkio inventorizavimo ir valdymo

N

Incidentų stebėjimo ir monitoringo sprendimas

N

Helpdesk užklausų valdymo platforma

Sprendimai debesyje arba jūsų infrastruktūroje

Cloud ir lokalūs sprendimai

Tinklo, infrastruktūros stebėjimas

Su “Irpit.com” apsaugokite savo tinklalapius, serverius, sistemas nuo saugumo grėsmių ir greitai reaguokite į saugumo incidentus

IT Ūkio valdymo platforma

IT turto vienetai (asset) inventorizuojami ir valdomi vienoje sistemoje, kurioje matote, valdote visą organizacijos IT infrastruktūrą

Užklausų, "pagalbos" platforma

Centralizuota el. laiškų valdymo sistema, realizuojanti užklausų grupavimo, darbų paskirstymo, ataskaitų bei personalizuoto aptarnavimo galimybes. 

Gaukite pasiūlymą

Susiekite puslapio kontaktų formoje, kad galėtume jus pasiekti ir pateikti pasiūlymą dėl paslaugų naudojimo.

Irpit komanda specializuojasi kibernetinio saugumo, incidentų valdymo sprendimų kūrime. Turime sukaupę ilgametę patirtį dirbant su įvairia IT infrastruktūra bei technologijomis. 

Kontaktai

hello@irpit.com